Про Компанію

Більше п’ятнадцяти років будівельна компанія «ЛММ Сервіс» реалізовує найрізноманітніші проекти в сфері житлового, комерційного та промислового будівництва. За цей час компанія завоювала репутацію надійного забудовника в Івано-Франківську, сформувала високопрофесійну команду, накопичила великий конкурентоспроможний портфель інструментів і рішень.
За роки своєї діяльності «ЛММ Сервіс» збудувала 6 житлових комплексів житлової і комерційної нерухомості загальною площею більше 100 тисяч квадратних метрів. Близько 2000 сімей вже стали щасливими власниками квартири в новобудові та здійснили свою мрію мати власне житло.

«ЛММ Сервіс» не залишається осторонь соціальних проблем міста. Так компанія збудувала і передала в користування приміщення для міського центру «Інваспорт», Центру реабілітації сім’ї, молоді і дітей. В селі Вовчинець компанія допомагала будувати приміщення сільського ради, реставрувати школу, а нещодавно закінчила будівництво сучасного дитячого садочка на 200 дітей з критим басейном.
Зараз компанія продовжує розвиватися і вдосконалюватися. Керівництво взяло курс на втілення інноваційних рішень в обслуговуванні клієнтів. Найближчим часом розпочнеться будівництво нових черг в ЖК «Затишна оселя» в яких буде реалізоване smart-планування, поєднано здобутий досвід та сучасні технології, що допоможе зробити житло ще більш комфортним та зручним для проживання.
В майбутньому компанія планує будівництво таунхаусів площею 200-250 метрів квадратних з власним подвір’ям та відкритим басейном. Компанія не збирається зупинятися на досягнутому, а буде і надалі стрімко розвиватися та підкорювати нові вершини.


Понад 75% клієнтів компанії здійснили покупку по рекомендації своїх друзів


Високий рівень якості

Власне виробництво цегли та інших будівельних матеріалів. Встановлюємо високоякісні вхідні двері та вітражні з енергозберігаючим склом. Стіни зводимо в 2-2.5 цегли. Сучасні ліфти Otis. Висота стелі понад 2.8м.


Відмінна репутація

За 15 років існування на ринку, будівельна компанія ЛММ Сервіс звела 16 будинків. Кожен з яких був збудований з жорстким дотримання термінів та якості. Понад 2000 сім'й стали щасливи власниками житла від ЛММ Сервіс.


Гнучкі умови розтермінування

З нами Ви можете отримати безвідсоткове розтермінування до терміну здачі будинку. Якщо цього часу не достатньо, є можливість продовжити термін за додатковою домовленістю. Стартовий внесок від 10%. Фіксована ціна у гривні.


Дотримання термінів

Ми гарантуємо своєчасну здачу будинку в експлуатацію за рахунок використання власних ресурсів для будівництва комплексів. За 15 років існування на ринку будівельна компанія ЛММ Сервіс всі будинки здала в експлуатацію згідно зазначених термінів.

ВИБІР КВАРТИРИ