Коротко про будівельну компанію "ЛММ Сервіс"

Б ільше п’ятнадцяти років будівельна компанія «ЛММ Сервіс» реалізовує найрізноманітніші проекти в сфері житлового, комерційного та промислового будівництва. За цей час компанія завоювала репутацію надійного забудовника в Івано-Франківську, сформувала високопрофесійну команду, накопичила великий конкурентоспроможний портфель інструментів і рішень.

«ЛММ Сервіс» виробила власне бачення того, якою має бути сучасна нерухомість. Бачення, яке засноване на потребах клієнтів, інвесторів та партнерів, відшліфоване багаторічним досвідом і вдосконалене сучасними інноваціями.

За роки своєї діяльності «ЛММ Сервіс» збудувала 6 житлових комплексів житлової і комерційної нерухомості загальною площею більше 100 тисяч квадратних метрів. Близько 2000 сімей вже стали щасливими власниками квартири в новобудові та здійснили свою мрію мати власне житло.

Компанія не просто будує якісне житло, вона створює цілі житлові комплекси з власною продуманою інфраструктурою, яка включає в себе дитячі садки, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, паркінги, гаражі, магазини, аптеки. На прибудинковій території реалізуються проекти сучасного ландшафтного дизайну, при цьому зберігаючи багаторічні дерева.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВИБІР КВАРТИРИ